Dodano: 14.05.2023
Felgi klasyczne 15

Rota Wheels rozmiar 15 cali.

Felgi Rota Aleica rozmiar 15x8 calaRota Aleica

Unikalny wzór felgi Rota w stylu retro nawiązujący do kwiatu wiśni. Wysoko polerowany rant obręczy idealnie kontrastuje z intensywnie różowym odcieniem alufelgi. To odważne połączenie sprawi, że z pewnością Twoje auto zostanie zauważone i wyróżni się na tle innych pojazdów. Rota Aleica jest również dostępna w kolorze bronze z polerowanym rantem.
Dostępny rozmiar: 15×8 cala.

Felgi Rota K7 Rozmiar 15x9 calaRota K7

Ta felga ma ostro zarysowany środek z siedmioma ramionami i głęboką tarczę obręczy. Stosunkowo proste koło, które przy tak imponującej szerokości, nada agresywnego wyglądu dla większości pojazdów.
Dostępny rozmiar: 15×9 cala.

Felgi Rota BM8 Rozmiar 15x8 calaRota BM8

Inspiracja stylem retro w najlepszym wydaniu. Stara szkoła lat 70-tych, styl który stał się popularny wśród ulicznych kierowców na całym świecie. Felga Rota BM8 występuje w trzech szerokościach, co pomoże dopasować obręcz do większości pojazdów. W pełni polerowane wykończenie z błyszczącymi czarnymi wstawkami sprawia, że to koło można łatwo połączyć z dowolnym kolorem auta.
Dostępny rozmiar: 15×7, 15×8 oraz 15×9 cala.

Felgi Rota TBT Rozmiar 15x8 calaRota TBT

To 15 calowe koło wygląda jakby pochodziło prosto z japońskiej sceny tuningowej sprzed kilku dekad. Felga jest jednak nowa i aktualnie dostępna dla każdego fana starych samochodów, kto chciałby ją mieć w swoim pojeździe. Agresywna szerokość alufelgi w połączeniu z niskim offsetem oraz trudnym do dostania rozstawem śrub 4×108 sprawia, że jest to bardzo pożądana felga na rynku.
Dostępny rozmiar: 15×8 cala.

Felgi Rota Rozmiar 15x8 calaRota OS Mesh

Klasyka jest zawsze dobrym wyborem! Ten ponadczasowy wzór felgi Rota w stylu „mesh” oraz polerowany rant, z pewnością świetnie sprawdzi się w aucie klasycznym, ale także w pojeździe współczesnym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa rozmiary oraz dwa klasyczne kolory, aby jeszcze lepiej wpisać się w stylistykę aut retro.
Dostępny rozmiar: 15×7 oraz 15×8 cala.

Rota Grid MaxFelgi Rota Rozmiar 15x8 cala

Najnowsza wersja niezwykle rozbudowanej linii modelowej Rota Grid. Obręcz Grid Max, wyróżnia zarówno pokaźnych rozmiarów rant, a także bardzo lubiany przez współczesnych kierowców wklęsły profil ramion tzw. „concave”. Felga dostępna jest w bogatej palecie kolorów, oraz szerokiej gamie rozmiarów, aby dopasować się do wielu różnych zastosowań. To koło możecie łączyć z innymi modelami Rota Grid, które dostępne są w naszym sklepie felgi4u.pl.
Dostępny rozmiar: 15×7 oraz 15×8 cala.

Felgi Rota Kyusha Rozmiar 15 caliRota Kyusha

Prosty 5-cio ramienny wzór felgi z głęboko osadzonym rotorem obręczy, oraz pokaźnych rozmiarów stopniowany rant, zapewnią niezwykle agresywną stylistykę. Dopełnieniem oferty są trzy szerokości alufelgi Rota Kyusha, aby zadowolić jeszcze większą grupę kierowców i nadać autu jeszcze więcej agresywności. Obręcz dostępna jest w kilku unikalnych i naprawdę oszałamiających kolorach i wykończeniach.
Dostępny rozmiar: 15×7, 15×8 oraz 15×9 cala.

 

Zobacz galerię felg ROTA Wheels do aut klasycznych.