Dodano: 11.06.2023
Felgi Classic 16
EG6

Wyjątkowa stylistyka felgi aluminiowej Rota EG6 16 cali inspirowana motorsportem i współzawodnictwem. Płaska oraz odsadzona na zewnątrz tarcza alufelgi kontrastuje z polerowanym wykończeniem rantu. Dodatkowe otwory wentylacyjne na krawędzi tarczy koła, pozwolą wydajnie odprowadzać ciepło z układu hamulcowego pojazdu, jednocześnie dodające jeszcze więcej dynamiki.
Dostępny rozmiar: 16×7 cala

Rota RBRRBR

Klasyczny styl, 8 ramion z głęboko polerowanym rantem oraz mocno zakrzywiony i wklęsły profil szprych, sprawia, że felga Rota RBR wydaje się być jeszcze szersza. Te koła z pewnością będą pasowały do każdego auta klasycznego lub pojazdu w stylistyce retro.
Dostępny rozmiar: 16×8 cala

Rota SlipstreamSlipstream

W prostocie siła! Klasyczny wzór 5-cio ramiennej gwiazdy. Slipstream to jedno z pierwszych kół w naszej ofercie. Doskonała felga do samochodów tuningowych z lat 90-tych, które chcą mieć sportowy wygląd z epoki, ale w żadnym wypadku nie wyklucza to dopasowania tej obręczy do wielu innych współczesnych samochodów. Ten model jest jednym z naszych najlżejszych kół w ofercie, niezależnie od średnicy.
Dostępny rozmiar: 16×7 cala | 16×8 cala

Rota Grid-VGrid-V

Solidna i Old-schoolowa. Felga Rota Grid-V wyróżnia się od reszty oferty głębokim stopniowanym rantem i lekko wklęsłymi ramionami. Alufelga dostępna jest w szerokiej gamie parametrów takich jak: średnica, szerokość, rozstaw śrub, czy kolor.
Dostępny rozmiar: 16×8 cala | 16×9 cala

Rota RSPECRSPEC

Felgi OEM Plus z precyzyjnie określonym przeznaczeniem, wliczając w to rozstawy śrub, które zwykle nie są dostępne. Alufelga występuje w dwóch sportowych kolorach – Anthracite oraz White.
Dostępny rozmiar: 16×7 cala

Rota FighterFighter aka DPT

Ta felga ma agresywną stylistykę z niewielkim rantem. Zaokrąglony profil wokół wnęki na nakrętki koła i zakrzywione do wewnątrz ramiona dodają ciekawych detali i głębi tej wysoce stylizowanej obręczy aluminiowej.
Dostępny rozmiar: 16×7 cala

42b wheels SL6SL6

Ten model obręczy nie znalazł się tutaj przypadkowo. Tak 42b Wheels model SL6 to również jest felga produkowana przez ROTA Wheels. Zatem masz pewność, że obręcze spełniają standardy OEM, gdyż ROTA wytwarza alufelgi na tzw. pierwszy montaż. Linii felg 42b wheels przyświeca główny cel – być lekkim i w korzystnej cenie.
Dostępny rozmiar: 16×7 cala