Formy płatności.

  1. Przedpłata, przelew tradycyjny na konto bankowe – darmowa wysyłka Towaru.
  2. Przelewy błyskawiczne Przelewy24 – darmowa wysyłka Towaru.
  3. Płatności elektroniczne PayPal – darmowa wysyłka Towaru.
  4. Płatność przy odbiorze (za pobraniem) – wysyłka płatna.

 

 Dostawa Towarów.

  1. Koszt dostawy dla Zamówień opłaconych przez Kupującego w ciągu 24 godzin od momentu złożenia Zamówienia jest bezpłatny i dotyczy terytorium Polski.
  2. Wysyłka Towaru „za pobraniem” jest każdorazowo płatna, a koszt dostawy uzależniony jest od wielkości i wagi Towaru, przykładowo dla kompletu felg (4sztuki) cena wysyłki waha się w przedziale od 49zł do 99zł.
  3. Zakupiony Towar dostarczany jest do Kupującego za pośrednictwem firmy spedycyjnej wskazanej przez Sprzedającego.
  4. Czas dostawy Towarów wynosi do 10 dni roboczych dla większości produktów dostępnych w Sklepie. Maksymalny czas dostawy Towarów wynosi 60dni i dotyczy felg kutych wykonywanych na specjalne zamówienie Kupującego.
  5. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za wysłany Towar w przypadku wskazania przez Kupującego niewłaściwego adresu dostawy Towaru.
  6. Dokładamy wszelkich starań aby należycie przygotować Towar do wysyłki. Na Kupującym ciąży jednak obowiązek sprawdzenia w momencie dostawy zgodności Towaru z Zamówieniem oraz weryfikacji w obecności pracownika firmy spedycyjnej, otrzymanego Towaru pod względem uszkodzeń mogących powstać podczas transportu Towaru do Kupującego.