Możesz poprosić o wycenę opon wypełniając poniższy formularz.

 

   

  Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podczas podróży!

  Opony to jedyny kontakt pojazdu z nawierzchnią. Biorąc pod uwagę jak zmienne warunki pogodowe możemy spotkać na drodze oraz po jak różnych nawierzchniach porusza się auto, warto bardzo starannie dobrać ogumienie do naszych potrzeb. Eksperci Felgi4U posiadający odpowiednie doświadczenie, pomogą w wyborze opon na każdą pogodę: letnie, zimowe, wielosezonowe, sportowe, terenowe, które ułatwią poruszanie sie po każdej nawierzchni.

  W koszyku produktów naszego sklepu internetowego posiadamy ogumienie klasy premium, które cechuje się najnowszymi rozwiązaniami zarówno w składzie mieszanki gumowej, jak również jej konstrukcji nośnej, co bezpośrednio przekłada się na bardzo dobrą przyczepność samochodu, zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

  Klasę średnią stanowią opony, które przy swojej umiarkowanej cenie, wciąż zapewniają bardzo dobre właściwości jezdne, przy zachowaniu długiego okresu eksploatacyjnego. Uzupełnieniem naszego asortymentu są opony w klasie ekonomicznej, dostosowane do nowoczesnych jak i starszych modeli pojazdów i w korzystnej cenie.

  Zupełnie oddzelną kategorią ogumienia dostępnego w naszym sklepie online są opony sportowe, generujące maksymalną przyczepność bez dbania trwałość opon. Kolejną grupę stanowią opony terenowe do aut 4×4, pickup, łączące odpowiednią dzielność pojazdu w terenie, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu podróżowania po drogach asfaltowych.

  Jeżeli chcielby Państwo poprosić o indywidualna wycenę, to zachęcamy do wypełnienia formularza, który znajduje się na naszej stronie.