Dodano: 07.02.2023
Felgi Subaru 18
Rota Gravel GoldFelgi ROTA Gravel.

Nasi klienci wiedzą co dobre. Otrzymaliśmy od Was wiele zapytań o możliwość kontynuacji sprzedaży felgi przeznaczonej do Subaru – Rota Gravel, która od dłuższego czasu jest już poza dystrybucją.

Staramy się wsłuchiwać w głos osób dla których pracujemy, i oto jest!. Dobrze Wam znana Rota Gravel, ale w nieco odświeżonej odsłonie, bo dostosowana do wymagań współczesnego kierowcy.

Ponieważ rosnące moce aut pociągają za sobą konieczność stosowania szerszych opon, postanowiliśmy zwiększyć szerokość obręczy Gravel do 8.5 cala. Zachowaliśmy jednocześnie jeszcze większą tolerancję dla dużych zacisków hamulcowych, w tym złotych Brembo z modelu STi.

Rota Gravel 18x8.5 et44 GunmetalPoza tym bez zmian. Ten sam klasyczny i ponadczasowy wzór felgi do Subaru. 12 prostych smukłych ramion, pociągniętych aż do obwodu obręczy, co optycznie powiększa felgę i nadaje autu jeszcze bardziej rasowego wyglądu.

Dla entuzjastów pojazdów marki Subaru przygotowaliśmy dwa rozstawy śrub, 5×100 oraz 5×114.3. To pozwoli Wam zastosować naszą felgę do takich modeli Subaru jak BRZ, Forester, Legacy, Levorg, Outback, WRX, XV, a także bliźniaczej konstrukcji jaką jest Toyota GT86.

Świeże jak ciepłe bułeczki i polakierowane na dwa genialne kolory gold oraz gunmetal, felgi Rota Gravel już płyną z fabryki ROTA Wheels, aby być gotowe do sprzedaży jeszcze w marcu.

Aktualnie ten model alufelgi Rota oferujemy w specyfikacji 8.5×18 cala i rozstawie śrub 5×100 | 5×114.3

Dobierz odpowiedni model felg do Subaru, korzystając z wyszukiwarki

Zobacz galerię zdjęć alufelgi Rota Gravel